Marzysz o pięknych i zdrowych paznokciach, które będą ozdobione w taki sposób, że nie będzie sposobu na to, by odwrócić od nich choć na chwilę wzrok? Jeśli Tak, to wizyta w Salonie z Pazurem w Jastrzębiu Zdroju będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Specjaliści zatrudnieni w tym wyjątkowym miejscu cały czas podążają za najnowszymi trendami w kosmetyce i zdobnictwie paznokci, dzięki czemu masz pewność, że oddając swoje dłonie w ich ręce, uzyskasz piękny, profesjonalnie wykonany manicure. Możesz zdecydować się również na zdobienie paznokci z wykorzystaniem różnorodnych technik, które sprawią, że Twoje dłonie nabiorą pięknego i unikalnego wyglądu. Zarówno zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i paznokcie, jak i zdobienie paznokci wykonywane jest przy pomocy kosmetyków i sprzętów marek znanych i cenionych w kosmetyce od wielu lat.

Salon z Pazurem oferuje wiele zabiegów związanych z pielęgnacją i zdobieniem paznokci. Wizytę można zabukować samodzielnie przy pomocy systemu rezerwacji online, który jest prosty w obsłudze, co pozwala na wybranie w przeciągu kilku minut dogodnego terminu dla siebie. Salon z Pazurem mieści się w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Mazowieckiej 4.

Zapraszamy Cię na nowy wymiar paznokci w Jastrzębiu Zdroju!

Ekipa Salonu z Pazurem!

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Salon z Pazurem Jastrzębie Zdrój

Mazowiecka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

GODZINY OTWARCIA

Pn
08:00 - 21:00
Wt
08:00 - 21:00
Śr
08:00 - 21:00
Czw
08:00 - 21:00
Pt
08:00 - 21:00
Sb
08:00 - 16:00
Nd ZAMKNIĘTE