Oferta

W296

Przedłużenie - Szybkie zdobienia salonowe 180 minut

Cena: 110 zł - 140 zł

REZERWUJ

Opis

Zanim zarezerwujesz sobie termin, zapoznaj się z cennikiem: 

 

Przedłużanie paznokci metodą żelową wybranymi przez Ciebie kolorami +Szybkie zdobienia na maksymalnie 4 paznokciach (m.in.: Ombre, BabyBoomer, Efekt Syrenki, Kocie Oko, Efekt Lustra itp.) 

 

Jesteś TU pierwszy raz?!

Nie wiesz na co się zdecydować?!

Poniższy artykuł może okazać się pomocny przy wyborze usługi. Jeśli nadal będziesz miała jakieś wątpliwości to ZADZWOŃ (790 337 005) lub napisz do nas na Facebook’u (https://www.facebook.com/szpjastrzebie/) – odpowiemy na każde Twoje pytanie ;)

Pierwszy zabieg – co wybrać? Na co się zdecydować?

Zanim przejdziemy do opisów poszczególnych zabiegów należałoby pewnie zacząć od górnolotnych frazesów o dłoniach jako wizytówce współczesnego człowieka i paznokciach jako determinancie dobrego samopoczucia.. Zakładamy jednak, że albo mają Państwo już doświadczenie w dziedzinie stylizacji albo też będziecie korzystać z tego typu zabiegów po raz pierwszy.. dlatego istotne będą dla Was fakty.

Wybierając salon stylizacji paznokci powinni Państwo pamiętać, że nie istnieje jedna technika pracy idealna dla wszystkich. Mamy do wyboru szereg materiałów, niuansów i metod modelowania, które powinny być dobierane indywidualnie do Waszych potrzeb. Dlatego proszę mieć na uwadze, że ów cennik jest mocno uproszczony. Ostateczną decyzję o tym jaki konkretnie zabieg wybrać podejmiemy po gruntownej konsultacji i oględzinach Waszych dłoni.

Należy jednak przyjąć, że decydując się na zabieg stylizacji paznokci mają Państwo do wyboru cztery podstawowe opcje:

  • Utwardzenie naturalnego paznokcia lakierem hybrydowym to zabieg polecamy klientom których płytka jest bardzo mocna i twarda, a jednocześnie pięknie uformowana. Hybryda pozwala nadać permanentny kolor ale nie daje możliwości korygowania formy i kształtu paznokcia. Na takim manicure permanentnym możemy wykonywać zdobienia różnorodnymi technikami.
  • Utwardzenie naturalnego paznokcia żelem lub akrylem polecamy natomiast klientom których naturalna płytka jest zgrabna, długa i smukła ale dość krucha i łamliwa. Utwardzenie pozwala ją solidnie wzmocnić i zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi. To idealne rozwiązanie dla klientek, które są zadowolone z kształtu własnych paznokci, a potrzebują jedynie nadania permanentnego koloru, rzeczywistego usztywnienia płytki lub stworzenia ozdobnej stylizacji.
  • Przedłużenie naturalnego paznokcia daje największe pole manewru. Jeśli kształt płytki pozostawia nieco do życzenia, najlepszym rozwiązaniem jest uformowanie na szablonie nowego wolnego brzegu. Nawet szeroki, płaski, obgryziony, wachlarzowaty lub szponowaty paznokieć jesteśmy w stanie wymodelować w atrakcyjną wizualnie formę. Finalny kształt i długość zależą od preferencji klientki.
  • Rekonstrukcja paznokci  to jedyny ratunek dla osób których płytka paznokcia została zdeformowana na skutek urazów mechanicznych (takich jak uporczywe obgryzanie) lub przebytych chorób. Bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie zrekonstruować nawet najkrótszy i najbardziej zniszczony paznokieć. Początkowo zalecamy nie szarżować z długością ale stopniowo wyprowadzać płytkę paznokcia coraz dalej poza wolny brzeg.

A po jakimś czasie.. pora na uzupełnienie!
Zabieg uzupełnienia polega na odświeżeniu stylizacji, skróceniu jej oraz dolaniu masy w szczelinę odrostu. Najczęściej przy tej okazji dochodzi do zmiany koloru lub zdobienia. To jak często wykonujemy uzupełnienie, w dużym stopniu zależy od tempa wzrostu naturalnego paznokcia – jest to kwestia indywidualna. Najczęściej to jednak 3-4 tygodnie od poprzedniego przedłużenia. W przypadku  zabiegu uzupełnienia na paznokciach wykonywanych w innym salonie, zastrzegamy sobie prawo do ściągnięcia starej masy i nałożenia nowej od początku. Wszystko w trosce o najwyższą jakość zabiegu.

Źródło: Paulina Pastuszak - http://paulinapastuszak.pl/cennik/stylizacja-paznokci/